«Тәуелсіздік және Абылай ханның тарихи тұлғасы» тақырыбындағы онлайн байқау

Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті, қазіргі заманғы Қазақстан тарихы кафедрасы 20-21 сәуірде Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына, Абылай хан атындағы ҚазХҚжӘТУ 80 жылдығына орай  «Тәуелсіздік және Абылай ханның тарихи тұлғасы» атты студенттер арасында көркемсөз оқу онлайн байқау ұйымдастырды.

Байқау қорытындысы бойынша бас жүлдені менеджмент және халықаралық коммуникация факультеті, журналистика мамандығының 1курс студенті Раймбаев Мерейхан, аударма және филология факультетінің 1 курс студенті Пономаренко Александра және аударма және филология факультетінің 1 курс студенті Талғатқызы Жан иеленді. Бірінші орынды «Тәуелсіздік» тақырыбына жыр оқыған халықаралық қатынастар факультетінің 3 курс студенті Акрамова Назерке, шығыстану факультетінің 2 курс студенттері Борисова Дилназ бен Қаблан Айша алды. Ал, Абылай хан туралы жыр жолдарын әсерлі әрі мәнерлеп оқыған менеджмент және халықаралық коммуникация факультетінің 1курс студенті Солтаншарипова Ақмейір, аударма және филология факультетінің 1 курс студенті Ахметова Диана иеленді.

Қашықтан оқу жағдайында да онлайн шығармашылық байқауға белсене қатысқан барлық студенттерімізді жетістіктерімен құттықтаймыз!

 Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті   Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына, Абылай хан атындағы ҚазХҚжӘТУ 80 жылдығына орай  2021 жылы 20-21 сәуірде  ұйымдастырған «Тәуелсіздік және Абылай ханның тарихи тұлғасы» атты студенттер арасында көркемсөз оқу онлайн байқауының қорытындысы

 Байқау жеңімпаздары:

Бас жүлде

1

Раймбаев Мерейхан

Менеджмент және халықаралық коммуникация факультеті, журналистика мамандығы

1курс

2

Пономаренко Александра

Аударма және филология факультеті

1 курс

3

Талғатқызы Жан

Аударма және филология факультеті

1 курс

 «Тәуелсіздік» тақырыбында жыр оқыған студенттер

1-орын

1

Акрамова Назерке 

Халықаралық қатынастар факультеті

3 курс

2

Борисова Дильназ

Шығыстану факультеті

2 курс

3

Қаблан Айша

Шығыстану факультеті

2 курс

 2 орын

1

Демеген Айнур

Шетел тілдері педагогикалық факультеті

1 курс

2

Акимова Назгул

Шығыстану факультеті

2 курс

3

Муратхан Булган

Шығыстану факультеті

1 курс

4

Қамбар Бейбітхан

Менеджмент және халықаралық коммуникация факультеті

2 курс

5

Жауынгер  Әлия

Халықаралық қатынастар факультеті

1 курс  

 3 орын

1

Сабит Эльвира

Шетел тілдері педагогикалық факультеті

1 курс

2

Абдусаламова Гүлназ

Аударма және филология факультеті

1 курс

3

Жанұзақова Әсел

Аударма және филология факультеті

1 курс

4

Кемелбекова Алуа

Аударма және филология факультеті

1 курс

5

Талғатқызы Дильназ

Менеджмент және халықаралық коммуникация факультеті    

2 курс

6

 Оразбек Аяулым

Менеджмент және халықаралық коммуникация факультеті

2 курс

 «Абылай хан» тақырыбында жыр оқыған студенттер

1 орын

1

Ахметова Диана

Аударма және филология факультеті

1 курс

2

Солтаншарипова Ақмейір

Менеджмент және халықаралық коммуникация факультеті

1 курс

 2 орын

1

Шарыпова Анжела

Халықаралық құқық және Экономика факультеті

1 курс

2

Тоқтасынова Ардақ Ришадқызы

Халықаралық құқық және Экономика факультеті

1 курс

 3 орын

1

Сергалиева Камила Нурболатовна

Аударма ісі және филология факультеті

1 курс

2

Бактыгалиева Назерке

Аударма ісі және филология факультеті

1 курс

3

Өміртай Мәртай

Шетел тілдері педагогикалық факультеті

1 курс

1 «Әң әуезді дауыс ырғағы» номинациясы бойынша

 1 орын

1

Ракова Жанерке

Аударма ісі және филология факультеті

1 курс

2 орын

1

Әкімбаева Сабина

Шетел тілдері педагогикалық факультеті

1 курс

2

Берікбай Алихан

Аударма және филология факультеті

1 курс

3

Турганалиева Алия

Аударма және филология факультеті

1 курс

 3 орын

1

Ақтілеу Мадияр

Шетел тілдері педагогикалық факультеті

1 курс

 2

Ерден Мөлдір

Аударма және филология факультеті

1 курс

3

Кулмагамбетова Аружан

Шығыстану факультеті

1 курс

 «Шабытты және әсерлі оқу» номинациясы бойынша

1 орын

1

Кушербай  Дильназ

Шығыстану факультеті

1курс

2

Иваш Ботакөз

Шығыстану факультеті

2 курс


2 орын

1

Досбол Сара

Шетел тілдері педагогикалық факультеті

1 курс

2

Жалғасова Нұрай

Менеджмент және халықаралық коммуникация факультеті

1 курс

3

Жамботырова Айнеля

Менеджмент және халықаралық коммуникация факультеті

1 курс

 3 орын

1

Есқали Малика

Шығыстану факультеті

1 курс

2

Искаков Самат

Менеджмент және халықаралық коммуникация факультеті

2 курс

 «Ең үздік мәнерлеп оқу» номинациясы бойынша

 1 орын

1

Жуманова Әдемай

Менеджмент және халықаралық коммуникация факультеті

2 курс

2

Сагиндыкова Айдана

Халықаралық құқық және Экономика факультеті

1 курс

 2 орын

1

Моидина Феруза

Шығыстану факультеті

 2 курс

2

Нурмаханова Айжан

Аударма және филология факультеті

1 курс

3       

 

Тукенова Еркежан

Шетел тілдері педагогикалық факультеті

1 курс

 3 орын

1

 

Ерланкызы Лаура

Шетел тілдері педагогикалық факультеті

1 курс       

2

Жүсіпхан Сабина

Шетел тілдері педагогикалық факультеті

1 курс       

3

Нөсерова Сандуғаш

Менеджмент және халықаралық коммуникация факультеті

2 курс

Печать E-mail

универсиада замена